Sprawdź, jakie elementy na stronach najbardziej irytują użytkowników

Categories Uncategorized

Sprawdź, jakie elementy na stronach internetowych najbardziej drażnią ich klientów

Wydawałoby się, że prowadzenie własnej strony internetowe Sierakowicej, przez agencję reklamową, w obecnych czasach nie powinno nastręczać większych trudności. W tym względzie nie ma właściwie żadnych ograniczeń i może to robić właściwie każdy, kto tylko ma czas oraz chęć. Prowadząc witrynę swojej firmy, powinieneś jednak liczyć się z pewnymi wymaganiami ze strony użytkowników. Istnieją pewne czynniki, które mogą zaburzać internetową komunikację między klientem a firmą, prowadząc do irytacji tego pierwszego. Przyjrzyjmy się niektórym spośród nich.

 

Wszechobecne reklamy oraz samoodtwarzające się filmiki

Strona internetowa musi przyciągać uwagę klientów, stymulując zaciekawienie. Również musi być tak zaprojektowana, żeby klient możliwie jak najszybciej trafił do najistotniejszych informacji, co zazwyczaj satysfakcjonuje go najbardziej. Większość konsumentów nie znosi, gdy podczas przeglądania jakiegoś artykułu, nagle atakują go wyskakujące okna, najczęściej zasłaniające całą stronę. To rozprasza koncentrację oraz powoduje, że szybko chcesz z danej witryny uciec. Zanim zostanie ona zamknięta, klient traci wątek i nie zawsze potem ma ochotę wrócić do ponownego czytania. Ponadto internautów złoszczą również filmy, które odtwarzają się same z siebie. Wolny wybór słuchania i oglądania to coś, co pragnie mieć każdy człowiek… zwłaszcza internauta.

 

Zbyt długo ładująca się witryna

Powtarza się, że czas to pieniądz. Żyjemy szybko, dążąc do błyskawicznego poszerzenia swoich zasobów informacji i umiejętności praktycznych. Jeśli decydujemy się na otwarcie jakiejś strony internetowe Sierakowicej, podświadomie oczekujemy, że dokładne dane pozyskamy w przeciągu kilku chwil. Zbyt wydłużony czas oczekiwania na wczytanie się strony decyduje o jej porażce. Większość klientów zamiast poczekać, woli poszukać czegoś innego.

 

Brak przystosowania do odtwarzania na mobilnym sprzęcie

Nie wszystkie strony internetowe Sierakowice można oglądać na smartfonach czy tabletach. Jeśli nie zadbamy o ich rensponsywność, musimy liczyć się z konkretnymi stratami. Raczej nie zdarza się, by klient, któremu nie udało się otworzyć na urządzeniu mobilnym jakiejś strony internetowe Sierakowicej, zechciał powtórzyć tę czynność na komputerze stacjonarny.