5 błędów na stronie internetowej, przez które tracisz pieniądze

Categories Uncategorized

Wydawać by się mogło, że zrobienie strony internetowe Sierakowicej to w obecnych czasach nic trudnego. Okazuje się jednak, że funkcjonalna oraz solidnie wykonana witryna to niezwykle wymagająca sprawa. Liczne badania dowodzą, że większość klientów zaczyna poszukiwania od przeglądnięcia informacji w sieci. Zadaniem strony internetowe Sierakowicej jest zatrzymanie ich oraz zainteresowanie treścią. Jakich błędów trzeba więc unikać przy tworzeniu,przez agencję reklamową, strony www?

 

Mało profesjonalny wygląd

Prostota jest obecnie w modzie, jednak nie można wykonać profesjonalnej strony internetowe Sierakowicej, która wyglądem przypomina arkusz prostego programu tekstowego. Nie można również przesadzać z ilością grafik i tekstu, gdyż wprowadza to wrażenie chaosu oraz braku estetyki.

 

Brak analizy odwiedzin

Przegląd informacji z odwiedzin pozwala właścicielowi na sprawdzanie kto odwiedzał jego stronę, jakich informacji szukał oraz jak do niego trafił. Poprawna analiza takich danych daje możliwość późniejszej modyfikacji witryny w sposób pozwalający wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

 

Brak wersji mobilnej

Wykonanie strony internetowe Sierakowicej dostosowanej do urządzeń mobilnych to dzisiaj podstawa. Korzystanie z tradycyjnej wersji strony na małych ekranach jest trudne, niepraktyczne i może odstraszyć. W czasach, gdy prawie każdy ma przy sobie smartfona dopasowanie witryny do takich urządzeń jest obowiązkowe.

 

Trudnodostępne dane kontaktowe

Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa nie przyniesie Ci klientów, jeśli nie będziesz mógł nawiązać z nim kontaktu. Niezwykle ważne jest, aby dane kontaktowe zamieszczać w widocznym i intuicyjnym miejscu. Problem ukrytych informacji to często powtarzający się błąd podczas wykonywania strony internetowe Sierakowicej. Doświadczany webmaster doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

 

Nieczytelne fonty

Przeglądając strony internetowe Sierakowice największych na świecie firm można zauważyć pewną prawidłowość. Na każdej z nich fonty (zestawy czcionek) są proste, przejrzyste oraz czytelne. Wynika to z faktu, że klienci wchodzą w poszczególną witrynę w poszukiwaniu informacji, a czytanie zawiłych znaków może im to skutecznie utrudnić i zrazić do dalszego przeglądania.

 

To oczywiście zaledwie kilka przykładów błędów popełnianych przez przedsiębiorców. Warto jednak o nich dbać, żeby nie zniechęcić potencjalnego klienta.